В Івано-Франківську відбулася презентація проекту-гри зі стратегічного маркетингу Global Management Challenge Junior!


Івано-франківським студентам запропонували взяти участь у віртуальній грі, по просуванню і розвитку компаній. «Місія проекту — об’єднати студентів з реальним бізнесом, сформувати майбутню бізнес-еліту країни», — каже Анна Дегтерева, виконавчий директор Global Management Challenge Україна.
Змагання є бізнес-стимуляцією. Команди формують раду директорів віртуальної компанії. Ключовою перевагою проекту є його унікальний формат — умови діяльності віртуальних компаній максимально наближені до реальних. Це дозволяє учасника прожити і відпрацювати реальні ситуації.
«Цей проект добрий перш за все тим, що допомагає майбутнім менеджерам набратися досвіду, — говорить Віра Мойсеєнко, завідуюча кафедрою менеджменту та маркетингу ПНУ ім. В.Стефаника — Студенти, які взяли участь у чемпіонаті і дійшли хоча би до пів фіналу, уже сміливо можуть влаштовуватися на роботу. Вони зможуть допомогти підприємству піднятися у розвитку».
Так само думають й організатори проекту. «Під час пів-фіналу, який відбувається у Києві, учасники гри мають співбесіди із керівниками провідних підприємств України, — каже Олександр Гречишніков, координатор проекту. — Більше того, багатьом із них пропонують роботу. І це вигідно не тільки студентам, а й бізнесменам, які отримують молодих, енергійних і креативних працівників».
Довідка
Всеукраїнський студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту відбувається уже вдруге. Участь у грі візьмуть студенти із 25 регіонів України, вони сформують 1024 команди (більше п’яти тисячі студентів).
Bookmark and Share