“Український тиждень” та “Фундація Регіональних Ініціатив” представили молоді Ужгорода сучасний український кінематограф


Проте хвороба зіркового шеф-редактора все ж не завадила “Українському тижневі” реалізувати в Ужгороді заплановану насичену культурну програму. Протягом усього тижня ужгородці мали змогу відвідати виставку карикатур “під відкритим небом”, організовану УТ на площі Кирила і Мефодія.

Кульмінаційна ж частина програми настала у середу. Саме цього дня були проведені зустрічі Павла СОЛОДЬКА та Наталії САП’ЯН зі студентами-журналістами в Ужгородському національному університеті, прес-конференція для закарпатських журналістів. А ввечері в ужгородському Театрі ляльок відбувся показ документальних та ігрових короткометражних фільмів молодих українських режисерів, які впродовж 2007-2008 років були запрошені на міжнародні кінофестивалі та отримали міжнарожні відзнаки. Не зважаючи на значне запізнення із проведенням рекламної кампанії (афіші та флаєри з оголошенням про захід прибули вранці у день показу!), зал був повністю заповнений. Особливо зацікавилася подією молодь міста Ужгорода, що звичайно не може не тішити! Сучасний український кінематограф публіку вочевидь не залишив байдужою, бо по завершенню показу глядачі ще довго ділилися враженнями в кулуарах та на площі біля театру.

Допомагала “Українському тижневі” у проведенні усіх заходів в Ужгороді, а також надала інформаційну та організаційну підтримку Ужгородська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”.

Bookmark and Share