Студенти кажуть, що платити 2 гривні за проїзд у метро – не прикольно!


Підтримку акції своїми листами засвідчили представники таких досвідчених організацій як Студентська рада Києва, Спілка ініціативної молоді, Український молодіжний форум, «Батьківщина молода» та «Європейська молодь України».

«Напередодні позачергових виборів до Київради, міський голова завіряв киян, про те, що кожному мешканцю міста буде гарантуватись комфортний, безпечний та головне дешевий проїзд муніципальним транспортом. Для студентів та молоді метро – чи не єдиний доступний вид транспорту і підвищення цін викличе обов'язкову негативну реакцію з боку молодих киян. Столичні депутати своїм голосуванням здирають останню копійку і залишають киян практично «без штанів». «Студентська платформа» каже рішуче «НІ» такому стрімкому зростанню цін і виступає за їх поступове підвищення. Дані наших опитувань свідчать, що наразі кияни готові платити за жетон 1 гривню, а далі буде видно», - говорить лідер «Студентської платформи» Володимир Шемаєв.

«Комунальні перевізники та метрополітен, отримуючи колосальні дотації із міського бюджету, під стінами мерії виступали з вимогою підвищити вартість проїзду. Але, я вважаю, що підвищення вартості перевезень ніяким чином це не вплине на якість перевезення, а отримані кошти осядуть в карманах місцевих транспортників», - висловив свою позицію активіст акції Олексій.

Під час проведення акції, студенти підняли питання «А на чому ж їздять столичні депутати?» і запропонували депутатам міськради спробувати їздити на трьоколесному велосипеді, який вони принесли із собою під стіни Київради. Цей екологічно безпечний вид транспорту символізував «зручність» та «комфорт» пересування містом і коштує біля 80 грн., приблизно як запропонований місячний абонемент на метро.

На зустріч із активістами вийшов заступник мера Віталій Журавський, який висловив подяку студентам за те, що тримають руку на пульсі та доносять позицію до влади. У свою чергу, чиновник пообіцяв передати звернення меру міста та сприяти збереженню пільг для студентів щодо користування муніципальним транспортом.

Активісти «Студентської платформи» і надалі будуть відслідковувати дії керманичів міста та у разі скасування пільг пообіцяли провести більш масштабну акцію.

Прес-центр ДСС «Студентська платформа»
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01),
e-mail: dss.pres@gmail.com

Bookmark and Share