Європейську молодіжну політику до 2020 року вирішували в Києві


Зокрема, під час засідання робочих груп йшлося про права людини і демократію, спільне життя в диверсійних суспільствах.

Молоді люди висловилися щодо політичних, соціальних і культурних пріоритетів Ради Європи у молодіжному секторі до 2020 року. Йшлося про гарантування гідних людських прав, активну участь молоді в демократичних процесах та структурах, рівні можливості для участі молоді в усіх аспектах життя, гендерну рівність, міжкультурний діалог і співпрацю у релігійному вимірі та інше. Учасники засідання також засудили прояви усіх форм дискримінації, расизму, ксенофобії та екстремізму, виступили за підтримку молоді у співпраці з молодими біженцями, особами, що шукають притулку, та витісненими особами, а також за подальше заохочення розвитку міжрегіональної співпраці молоді в Європі та за її межами.

Учасники форуму також висунули ініціативи щодо підтримки доступу молоді до освіти, робочого життя, її інтеграції та заохочення діалогу між різними поколіннями.

За результатами засідань робочих груп представники молоді з усієї Європи сформували своє бачення нагальних молодіжних проблем та мають намір звернутися зі своїми ініціативами до учасників 8-ї Європейської міністерської конференції з питань молоді, яка відбулася в "Українському домі" 10-11 жовтня за участі міністрів у справах молоді всіх країн Європи.

Подібні конференції міністрів проводяться в Європі один раз на три роки. Попередня конференція пройшла у 2005 році в Будапешті.

Участь у заході взяли Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, керівник директорату Ради Європи з питань молоді та спорту Ральф-Рене Вейнгертнер, президент Європейського молодіжного форуму Бетіна Шварцмайєр та голова Українського молодіжного форуму Юрій Криворучко.

За матеріалами www.youthministers2008.orgBookmark and Share