«Знайомство із першокурсниками ФБТ»


6 жовтня у студентському клубі «Інтонація» відбулося знайомство з першим курсом факультету біотехнології, а простіше кажучи — день першокурсника ФБТ!
Ведучими цього веселого дійства були Олександра Грачова та Юрій Глушаков (містер ФБТ-2007). На святі почесним гостем був декан факультету Олексій Мартем”янович Дуган. Він наголосив, що головною ціллю цієї вечірки є знайомство з першим курсом. І дійсно так і було. Першачки проявили себе якнайкраще.

Першокурсникам дали місяць на підготовку, щоб показати якнайталановитіше свій курс та познайомити гостей із собою. Найкращу групу мали обрати шляхом голосування у залі за допомоги флаєрів, на яких треба було написати групу, виступ котрої найбільше припав до душі.

Першими на сцені виступила група БЕ-81. У своєму виступі вони показали процес підготовки до свята. Закінчила номер яскрава пісня «Sunny», перероблена на студентський лад.

Другою себе спробувала у театральній майстерності група БТ-81. Вони показали глядачам номер КВНівської команди «Прима» (Курськ) про поета і головного редактора видавництва.

Трійку сміливців закінчила своїм виступом група БТ-82. Група показала, як кожен з них опинився на ФБТ.

Окрім дійових осіб першокурсників, дуже помітним героєм став Місьє Шваброттер. Дивакуватий хлопець з кульком на голові і шваброю у руках.

Та не тільки першокурсники могли проявити себе у винахідливості. На святі ФБТешники влаштували майстер-клас від викладачів. Тобто викладач ставив питання командам першокурсників, а вони мали миттєво дати на це питання відповідь. Питань було небагато. Думаю, в майбутньому у викладачів до студентів буде більше питань.

У творчому конкурсі групи мали заспівати для гостей.

Група БЕ-81 зробила цікаве музичне соцопитування. На питання студенти відповідали заздалегідь заготованими командою піснями. Навіть самим відповідачам було цікаво почути свою «музичну» відповідь.

БТ-81 заспівали ліричну пісню «Ты будешь вечно со мной».

А група БТ-82 за допомоги Юрія Глушкова, як гітариста, проспівали пісню про студентське життя.

З чудовими номерами на святі також виступили танцюристка Ксенія (БТ-72), співачка Оксана Биканова, балет «Форсайт», танцюристка зі східним танцем Ірина Дем’яненко, співачка Анастасія. Також до свята долучилися і магістри, які показали кілька яскравих сценок із життя факультету. Згодом саме ці магістри з допомогою клятви студента та віником із «свяченою водою» посвятили першокурсників у студенти біотехнологічного факультету.

Ліричним завершенням свята стала пісня «Старі фотографії» у виконанні першого курсу та магістрів. Залишалося лише назвати групу-переможця. Отож третє місце за симпатіями глядачів зайняла група БТ-82. Друге місце БЕ-81. Першого ж місця удостоїлася група БТ-81!

Насправді, усі, хто брали участь у цьому святі, вже найкращі. А перше, друге і третє місце — це усього лише формальність.

Вітаємо першокурсників і чекаємо від них неймовірних звершень.

Нечипоренко Анастасія, студентка КПІ


Bookmark and Share