«Як ФММ першокурсників вітали»


Ведучими цього свята були матьорі КПІшники-КВНщики Олександр Гаєнко та Володимир Ушаков (учасники команди КВН ФММ «Не вопрос»). На заході також можна було побачити учасників збірної команди КВН КПІ «Політех». Незважаючи на таких зіркових ведучих та гостей, головними дійовими особами, як і належить, були першокурсники.

Відкрив свято своїм виступом шоу-балет «Реліз». Далі перед публікою виступили першокурсниці з групи УС-82 із «Піснею Оксани» (з мюзиклу «Вечори на хуторі близь Диканьки»). На дні першокурсника ФММ глядачі познайомилися із новими веселими та кмітливими талантами. Команда КВН менеджменту і маркетингу «Не вопрос» виступила молодим складом.

Але і «старички» тримали марку. Саша Гаєнко та Вова Ушаков поділилися секретом, як не ходити до універу так, щоб цього ніхто не помітив. Відповідь така: не ходити туди з 1 вересня!

Окрім веселих і кумедних талантів, вечір радував і співочими. І на підтвердження того виступила Даша Сильвестрова з прекрасним голосом, котра співала пісню «Ключик» Тіни Кароль. Також свої яскраві номери публіці продемонстрували Андрій Мандрика та Костянтин Козаков з акробатичним номером у стилі фрі-ран, дві студентки групи УС-82 з піснею «Куклы» Альони Вінницької, танцюристи Вікторія та Микита, а також ще багато талановитих першокурсників.
На кінець свята з вокальною композицією «Too lost in you» виступила співачка Інна.

От так і пройшло знайомство з першокурсниками ФММ. Глядачі залишилися задоволеними, а самі першачки пройшли «сценічне хрещення».

Теж бажаєте долучитися до культурно-масового життя свого факультету? Ласкаво просимо до профбюро свого факультету/інституту!
http://studprofkom.ntu-kpi.kiev.ua/ukr/profkom/profburo/

Нечипоренко Анастасія, студентка КПІ

Bookmark and Share