Кандидати у прийомні батьки вивчають форми сімейного виховання


Основною метою тренінгової програми є формування усвідомленого рішення батьків щодо створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу, підготовка до здійснення функцій прийомних батьків чи батьків-вихователів шляхом формування необхідних сфер компетентності.

Кандидати у прийомні батьки вивчатимуть форми сімейного виховання, які діють в Україні сьогодні; ознайомляться із нормативно-законодавчими актами, які регулюють діяльність прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в нашій державі; визначать сфери власної компетентності.

Будучи в різних ролях, кандидати у майбутні прийомні батьки матимуть можливість на власному досвіді пережити зміни, які відбудуться у їхньому житті з появою прийомної дитини; відчути біль втрат, якого зазнавали діти, що виховувалися в неблагополучних сім’ях; зрозуміти, яким чином часті переміщення дітей впливають на їхню поведінку.

Надзвичайно багато уваги буде приділено повноцінному розвитку дитини та вивченню причин, через які він затримується, а також напрацюванню навичок, необхідних батькам для задоволення основних потреб дитини на різних вікових етапах.

Bookmark and Share