10 днів окупації


Захід, на думку організаторів, пройшов дуже вдало, адже на "Український Тиждень" завітало багато людей (за словами власників "Європа Парку", щодня його відвідувало понад 30 тисяч громадян Німеччини), які, по суті, просто приїхали розважатися на атракціонах, але зачаровані музикою, проводили час біля сцени, слідкуючи за незвичним дійством. Усі митці, які презентували культуру України, робили це натхненно, з гордістю та від щирого серця, тому їм з легкістю вдалося прикувати увагу відвідувачів "Парку". Автентичну частину програми презентували гурти "Древо", "Гуляй город" та кобзар Тарас Компаніченко. Спостерігалася дуже тепла атмосфера, після виступів глядачі купували диски та брали автографи.
"Європа Парк" став місцем зустрічі не лише митців, а й української делегації на чолі з Катериною Ющенко. Були помічені міністр культури і туризму України Вовкун В.В., міністр у справах сім"ї, молоді і спорту Павленко Ю.О. та багато інших посадових осіб.
На другий день "Українського Тижня" у "Гайдамаків" був заздалегідь запланований екстрим: за півтори доби відіграти 5 концертів у двох країнах! Загравши два концерти у Русті, хлопці полетіли на концерт у Будапешт, де виступили у якості хедлайнерів дня на одному з найграндіозніших клубних фестивалів Угорщини – "Hangfoglalas Soundquest Festival". Музиканти відзначили, що за розмірами це найбільший європейський клуб, в якому їм доводилося грати. Фестиваль був сповнений приємної дружньої атмосфери, і, не зважаючи на його масштаби і неймовірну кількість людей ніхто не померав від задухи..
Організатори дуже чекали на "Гайдамаків", спостерігався навіть в деякій мірі ажіотаж. Після взірцевого виступу музиканти отримали реальні пропозиції щодо співпраці в Угорщині. Це дуже приємно, адже, незважаючи на те, що "Гайдамаки" "заполонили" майже усю східну Європу, ця країна залишалася для митців чистою сторінкою.
Угорщина стала для артистів неймовірним сновидінням, адже все відбувалося близько другої ночі: коли Гайдамаки прилетіли - більшість звичайних мешканців вже спали, а коли відразу після виступу, не відпочиваючи, поверталися до Німеччини, щоб встигнути на наступний концерт у "Європа Парку" - більшість населення ще мріяла про додаткові 5 хвилин сну…Bookmark and Share