Антикорупційний курс може бути введений в програму середньої школи вже в наступному році


На круглому столі обмінялись досвідом та напрацюваннями організації з різних регіонів - Центру єднання європейської молоді «За спільне майбутнє», м.Львів, Міжнародної громадської організації «Школа рівних можливостей», м. Київ, громадської організації «Пані Всесвіт», м. Вінниця, НМЦ «Інтеллект» та інших.

До роботи об’єднання організацій долучились представники Інституту інновацій та технологій Міністерства освіти та науки. Інтерес Міністерства освіти та науки України до випуску нового підручника є дуже високим. Тому перший варіант книжки буде представлений на засіданні наукової ради Інституту вже в грудні поточного року.
Після засідання круглого столу відбулась прес-конференція «Антикорупційна освіта для старшокласників в Україні», під час якої громадськість повідомили про ініціативи й очікувані результати роботи об’єднання. Також аналізувався досвід впровадження пілотного антикорупційного курсу для старшокласників у Львівській області, який організація «За спільне майбутнє» запровадила у минулому році в школах області (історія успіху - http://www.pace.org.ua/images/stories/17_center_of_youth_consolidation_l...)."Українські старшокласники вважають, що в Україні антикорупційні закони мають бути жорсткішими, щоб можна було викоренити корупцію", зауважила під час прес-конференції Лідія Гудима, методист районного методичного кабінету відділу освіти Мостиської РДА, м.Мостиська, Львівської обл.Проект «Запровадження інтерактивних інноваційних уроків на тему антикорупції в шкільному курсі «Правознавство» в середніх загальноосвітніх школах України» здійснюється Центром єднання європейської молоді «За спільне майбутнє» (м. Львів) за підтримки проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», який здійснює компанія MSI за підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) та корпорації «Виклики Тисячоліття» (MCC). У разі запитань можна звертатись до Миколи Чугаєвського 8-050-370-27-14.


Bookmark and Share