Рейдерське захоплення приміщення правозахисної організації


Нагадаємо, що це приміщення було у 2000-01 роках штабом акції «Україна без Кучми», а сьогодні стало своєрідним осередком українського громадянського суспільства. Минулого року Київська міська рада всупереч Закону України «Про оренду державного і комунального майна» передала це приміщення депутату Грицаку. Це рішення «Республіка» оспорює в суді, але не очікуючи завершення судових розглядів, Грицак і «мотивовані» ним представники силових структур намагалися протягом 2008 року захопити приміщення. Очевидно, якщо плани Грицака здійсняться, то замість будинку за адресою Горького 12-б незабаром виросте нова висотка.

Рейдерське захоплення «Республіки» знаходиться в одному ряду із захопленням книгарень, майстерень, ательє художників, лікарень, які розпочалися з приходом до київської мерії Чернівецького.

У намаганнях здійснити «зачистку» центра Києва від некомерційних структур підтримку меру надають зацікавлені особи з Партії Регіонів. 23 жовтня, під час передвиборчого з'їзду ПР представники згаданих громадських організацій, які підтримують «Республіку», влаштують пікет з гаслами «Віддай останнє Регіонам» та «Грицак і Калашников (відомий борець із свободою слова) – обличчя Партії Регіонів?».

Член правління Інституту «Республіка»
Володимир Чемерис
Контактний телефон – 80503806268
=====================
Наразі на дверях приміщення папірець: "Приймальня депутата Грицака"

Bookmark and Share