Акція «Стоп сигарети! Ні нікотин!»


Під часакції активісти студради розповідали про шкідливий вплив цигарок на організм людини, закликали студентів кидати палити починаючи з сьогодні, відмовлятися від шкідливих звичок та вести здоровий спосіб життя.
Заохочувальними методами були ряд конкурсів. Охочі мали змогу обміняи цигарки на цукерки та отримати сертифікат борця за здоровий спосіб життя. Серед власників сертифікатів під кінець акції була розіграна знижка на послуги «Фуджі Експрес» та солодкий подарунок.
Одним з найцікавіших моментів заходу був аукціон, на якому валютою виступали цигарки. У боротьбі за перемогу, учасники аукціону викинули не один десяток цигарок.
Весь тютюновий непотріб, який зібрали за час проведення акції, було викинуто до меалевої урни і знищено в знак протесту проти паління.
Монотонні лекції про шкідливий вплив нікотину і смоли на організм людини студенти не завжди сприймають, саме тому Студентська рада вирішила застерегти молодих людей від згубної звички в більш веселий та демократичний спосіб.Bookmark and Share