Всеукраїнський проект «КіноФабрика Лідерок» в розпалі: побудуємо «формулу успішного жіночого лідерства» разом!


Для того, щоб відповісти на всі ці питання, Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС» і Всеукраїнська громадська організація «Дебатна Академія» за підтримки Українського Жіночого Фонду запустили новий проект «КіноФабрика Лідерок». Мета проекту – сформувати в українському суспільстві толерантне сприйняття жіночої суспільної активності.

До 15 жовтня тривав заочний етап конкурсу, під час якого всі зацікавлені молоді люди могли прислати на адресу проекту (kinofabrica.liderok@gmail.com) свої фотографії і сценарії короткометражних відеороликів на тему жіночої активності в суспільстві і співпраці чоловіків і жінок в суспільній діяльності. Серед учасників зі всіх регіонів України будуть визначені переможці, які зможуть продовжити свою участь в наступних заходах проекту.

Маріуполь разом із столицею нашої країни стане центром зустрічі активних хлопців і дівчат. Вони разом обговорять актуальні проблеми, розроблять «формулу успішного жіночого лідерства», яка б влаштовувала обидві сторони і весело проведуть час.

Сподіваємося, що в результаті проекту кожна дівчина повірить в свої сили і зробить все можливе, щоб самореалізуватися в сучасному світі. А це можливо лише за допомогою сильної статі!

Олена Іванців
Ліга політологів-міжнародників «ДИПКОРПУС»
Bookmark and Share