YES 2 DemAlliance


Перед молодими політиками з актуальними питаннями виступали: Маріо Давід Віце-президент Європейської Народної Партії, Ян Фігель Єврокомісар з освіти, культури і молоді, Марк Сівець Віце-президент Європейського Парламенту, Ніно Бурджанадзе Спікер Праламенту Грузії (2004-2008), Олександр Кваснєвський Президент Польщі (1995-2005), Анатолій Гриценко – Міністр Оборони України (2005-2007), Юрій Павленко Міністр у справах сім’ї молоді та спорту, Григорій Немиря Віце-Прем’єр Міністр України, Арсеній Яценюк Спікер Верховної Ради України та інші політичні і громадські діячі ЄС та України. Часто у залі можна було побачити головного ідеолога і засновника Yalta European Strategy - Віктора Пінчука, який на початку заходу звернувся до молоді з вітальним словом.
Можна сказати, що правоцентристи домінували протягом всього заходу і за обсягом представництва і за рівнем активності. Представництво організацій членів Молоді Європейської Народної Партії (YEPP) у декілька разів перевищувало кількість молоді з LYMEC та ECOSY. Однією з найбільш чисельно представлених організацій членів YEPP був Демократичний Альянс, який не тільки делегував на захід своїх представників, а й організаційно сприяв його реалізації командою волонтерів.
За нашою інформацією організатори не збираються зупинятись і планують зробити цей захід щорічним. ДемАльянс в свою чергу завжди готовий максимально сприяти у реалізації таких ініціатив і відкритий до продовження плідної співпраці у цьому напрямку.

Bookmark and Share