Інтелектуальні починання НДЛМ


Клуб створено з метою об’єднання амбіційної молоді, яка прагне до розумового розвитку та самовдосконалення, виховання майбутньої інтелігенції на Волині, популяризації молодіжного інтелектуального руху.
Саме такі молоді люди зібралися в приміщенні Волинського інституту економіки та менеджменту, де і відбулася перша відбіркова гра. Участь у змаганні взяли шість команд, що були сформовані з числа студентів та працівників даного вишу. З відривом в три бали перемогу здобула команда «Бананова республіка», яка і прийме участь у фіналі кубка міста, що буде розіграний напередодні Дня студента.

Захід організовується Волинською обласною організацією Народно-демократичної ліги молоді спільно з Волинською філією Української Студентської Спілки, за підтримки відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради та Волинського обласного осередку міжнародної громадської організації „Україна-Польща-Німеччина”.

В рамках сезону відбудеться 2 етапи. Під час першого проводитимуться відбіркові турніри у вишах нашого міста. Участь у ІІ етапі (фіналі) будуть брати переможці вишівських змагань.

Валерій Пельц


Bookmark and Share