У них свої закони, або, що зробиш – корпоративний інтерес


Минулого тижня вся країна, мимоволі, стала свідком цинічного нехтування Закону. Всі ми бачили, як зухвало та нахабно вели себе народні депутати у приміщенні Адміністративного Суду з ні в чому невинними працівниками держохорони, які просто виконували свій службовий обов’язок.
Чому політики дозволяють собі подібне? Мабуть тому, що на 100% впевненні, що їх не буде притягнено до відповідальності.
Після цього й не дивно чому існує така боротьба за владу. Для них влада – це безкарність та необмежені можливості…
Депутати, мабуть, вже забули, що присягали українському народу дотримуватися конституції та служити йому… Бо, примірявши на грудях омріяний "значечок", починають "пити усі соки" з Держави та пересічних громадян.
Імена більшості з них невідомі українцям, більше того вони ніколи їх і не чули, але чимось вони там займаються?!! Звичайно, відстоюванням корпоративних інтересів, та чомусь від цього, лише, страждає імідж Держави і український народ… Може ті корпоративні інтереси є приватними, а не громадянськими. Судячи з результатів їхньої роботи та абсолютної "непублічності".
Коли подібне скінчиться? Мабуть, тоді, коли набридне українському народу, адже власне, саме він за Конституцією є носієм влади. Тоді, коли українцям набридне бути статистами і збоку спостерігати за тим, як політики борються за перерозподіл того, що за Законом належить громадянам. Тоді, коли вони скажуть, – все, досить, набридло їсти вашу "лапшу" – і почнуть об’єднуватися, щоб відстоювати свої права, права українських народу.
Тому чекатимемо…Bookmark and Share