"Файне місто Нівроку" виникло у Тернополі 10 жовтня


Після цілого року затишшя «Нівроку» повернулося і стало зрозуміло, що мовчанка була не даремна. Організатори підготували нову програму і змінили концепцію фестивалю. Відтепер, «Нівроку» це не просто «гулянка на халяву», а повноцінний захід спрямований на культурний сімейний відпочинок і виховання молодих людей.

Зрозуміло що на такі дійства молодь в основному приходить, щоб потусити, послухати музику, ну і звісно випити алкоголь. Але цього року оргкомітет намагався показати, що відпочивати можна по-іншому.

Звісно, «Нівроку» не відмовилося від свого головного аспекту - допомоги молодим гуртам самореалізуватися. Ажде, як відомо, саме з «Нівроку» починали свою кар’єру такі відомі гурти, як «Моторролла», «Тартак», «Фактично самі» і багато інших. Та цього року до звичної концертної програми додалося багато інших, не менш цікавих заходів.

Відтак на фестивалі можна було побачити показові лицарські поєдинки за участю клубу історичної реконструкції «Грифон».

Особливо захоплююче виглядали змагання із авто слалому на яких водії із тюнінг-клубів, що приїхали до Тернополя з різних міст України демонстрували глядачам свою майстерність екстремального керування автомобілем.

Також, на території ТРЦ "Подоляни" був розташований намет в якій усі охочі могли перевірити себе на влучність пострілявши із страйкбольних електропневматичних копій справжньої зброї.


Для наймолодших відвідувачів свята, проводились найрізноманітніші конкурси, діяв дитячий кінотеатр, де дітлахи мали змогу переглянути улюблені мультики та фільми. Не оминув фестиваль увагою і дітей з особливими потребами та з багатодітних сімей. Для них спеціально була проведена розважальна програма з конкурсами та іграми.

Окрім того, відбулися змагання з фінгерболу, стрітболу, шахів, шахмат, тенісу, більярду, смайл-квест та акробатика на велосипедах.

Хед-лайнерами концерту стали гурти "Моторролла" й "От вінта". Під завісу концерту перед 15-тисячною аудиторією фесту, яка з'їхалася з усіх українських усюд, виступив Голова НДЛМ Павло Вікнянський.

Як і на всіх заходах, були свої плюси і мінуси. Як виявилося що комунальні служби були готова до такої кількості сміття. Але завдяки плідній роботі волонтерів, всі сліди фестивалю були старанно зібранні і акуратно складенні у пакети для сміття протягом двох днів.

Одним словом, попри все «Нівроку» вдалося і вже сьогодні «Народно-демократична ліга молоді» та Творче молодіжне об’єднання «Нівроку» розпочали підготовку наступного фестивалю «Файне місто «Нівроку - 2009».

Дивитись: Фотогалерея фестивалю
http://www.ndlm.org.ua/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=67&func=v...Bookmark and Share