ФМЛУ спільно з Global Leadership організував тренінговий семінар з ефективного командоутворення


Тренерами семінару були лідери найуспішніших компаній США, які ділилися своїм досвідом побудови ефективних команд з учасниками тренінгу. Серед них – засновник і президент «Global Leadership» Джесі Джеймс, засновник і виконавчий директор компанії «GM Voices» Маркус Грем, засновник компанії «Bell & Rhodes» Майкл Белл, старший директор з продажу «Georgia Pacific Corporation» Беріл Кемп, президент «Customer Kinetics» Курт Лінг, директор Офісу духовних та громадських ініціатив штату Оклахома Бред Ярбро та ін.

Натхненням для семінару став світовий бестселер Патріка Ленсіоні «П’ять пороків команди». Семінар проходив в інтерактивній формі, його програма була побудована на практичних аспектах командної роботи. Широко використовувалися ділові ігри, ситуативні вправи та тести. Кожний учасник мав нагоду отримати консультацію професійного експерта.

Президент «Global Leadership» Джесі Джеймс розповів присутнім про невдачі в лідерстві, про 8 ключових принципів лідерства, наголосивши на тому, що прогресивне засвоєння цих принципів матиме якісний вплив на характер і поведінку лідера. «Частіше запитуйте себе: чи лідер я? А щоб отримати відповідь, варто озирнутися назад, за свою спину. Якщо за Вами ніхто не йде, то Ви не лідер, а звичайний перехожий, що вийшов прогулятися», - зазначив Джесі Джеймс.

Директор компанії «GM Voices» Маркус Грем допоміг учасникам тренінгу подолати 1 дисфункцію команди «відсутність довіри». «Довіра є тим фундаментом, на якому будуються всі наші взаємини. Без довіри команда змарнує неймовірну кількість часу й енергії на управління стосунками» - переконаний Маркус Грем.

Найбільш запам’ятовуючим для форумчан стали заняття з подолання дисфункції «побоювання конфліктів» від президента «Customer Kinetics» Курта Лінга; серія навчальних вправ з «підзвітності» від директора Офісу духовних та громадських ініціатив штату Оклахома Бреда Ярбро.

Третьою дисфункцією є дефіцит відданості. Подолати її навчив учасників тренінгу засновник компанії «Bell & Rhodes» Майкл Белл, акцентувавши увагу на питанні важливості відданості для організації: «З-поміж п’яти пороків команди брак відданості цілям і стратегіям організації з боку лідерів має найбільш негативну дію поза межами команди, впливаючи на моральний клімат і вмотивованість членів організації».

Після закінчення тренінгу всі учасники отримали свідоцтва та масу позитивних вражень від спілкування з лідерами провідних бізнес-корпорацій та можливості перейняти закордонний досвід і застосовувати його для розвитку власних команд.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку президенту «Global Leadership» Джесі Джеймсу за увагу до розвитку потенціалу молодих лідерів України та за можливість навчитися високим стандартам лідерства і познайомитися з досвідом успішних закордонних компаній.

Bookmark and Share