Форум молодих лідерів і Global Leadership провели прес-конференцію з проблем лідерства в Україні


У прес-конференції взяли участь представники всесвітньо відомих компаній і бізнес-корпорацій, громадських організацій: засновник і президент «Global Leadership» Джесі Джеймс, заступник засновника Форуму молодих лідерів України з питань інформаційної політики Тетяна Власюк, засновник і виконавчий директор компанії «GM Voices», що працює у сфері голосових телефонних повідомлень, Маркус Грем, засновник компанії «Bell & Rhodes», спеціаліст з фінансового планування, бухгалтерського та податкового обліку Майкл Белл, топ-менеджер, старший партнер юридичної компанії «Reinhart Boerner Van Deuren s.c.» Нельсон Буш та спеціаліст з управління проектами та програмами МІМ-Київ Наталія Палій.

Під час прес-конференції обговорювалися проблеми лідерства в Україні, питання світової економічної кризи, також було надано рекомендації щодо подолання економічної кризи в державі й оптимізації бізнес-середовища в Україні.

Фінансова криза – не привід для паніки. У цьому переконані лідери міжнародних бізнес-корпорацій. Період дестабілізації дає можливість сильним гравцям довести свою міць, а новачкам проявити лідерські якості, щоб завоювати позиції і закріпитися на ринку. Таку думку висловив засновник і президент «Global Leadership» Джесі Джеймс. «Лідерство – це світогляд. Це вибір впливати на життя інших людей. Зараз для лідера саме час зробити вибір: бути сміливим чи бути обережним», - зазначив Джесі Джеймс.

В умовах загострення ситуації у фінансовій та банківській сферах в Україні, західні бізнесмени радять українцям бути більш уважними, але при цьому не панікувати і не робити необачних вчинків. «Виграє той, хто має терпіння і витримку. Я особисто маю цінні папери та депозити в банках. Коли вони почали знецінюватися, я не піддався паніці, не забрав депозити і не продав облігації. Сьогодні, коли ситуація практично стабілізувалася, зрозуміло, що це було правильне рішення», - прокоментував ситуацію старший партнер юридичної компанії «Reinhart Boerner Van Deuren s.c.» Нельсон Буш.

Підтримав його думку і засновник компанії «GM Voices» Маркус Грем, акцентувавши увагу на тому, що в бізнесі, як і в економіці, підйоми і падіння неминучі. Головне – адекватно на них реагувати, більш детально прораховувати, але в жодному разі не боятися. Засновник компанії «Bell & Rhodes» Майкл Белл навіть наголосив на необхідності кризи: «Криза необхідна для того, щоб зрозуміти, що якісь принципи, які лежали в основі кризи, є неправильними. Для подолання будь-якої кризи потрібне системне бачення та розуміння причин, що призвели до неї».

Заступник засновника Форуму молодих лідерів України з питань інформаційної політики Тетяна Власюк акцентувала увагу на необхідності виховання нового покоління вітчизняних топ-менеджерів. «Сьогодні Україні необхідне нове покоління управлінців – талановитих менеджерів, які мислять системно, здатні не просто впливати на ситуацію у державі, а оперативно здійснювати реформаторські економічні перетворення, знаходити нестандартні бізнес-рішення та нові ринки збуту і нести повну відповідальність перед державою та суспільством за результати своєї роботи» – стверджує Тетяна Власюк.

Під час прес-конференції було анонсовано проведення у Києві дводенного практичного семінару «Ефективне командне лідерство» 19-20 жовтня ц.р., який проводитимуть лідери найуспішніших компаній США.

Президент Global Leadership Дж. Джеймс виступив за підтримку українського бізнесу і висловив свою готовність спільно з Форумом молодих лідерів України і в майбутньому навчати високим стандартам лідерства, давати можливість бізнесменам, лідерам будь-якого соціального рівня познайомитись і поспілкуватись з іноземними представниками своєї сфери, отримати корисну і цінну інформацію для суттєвого зростання власних лідерських можливостей.

Bookmark and Share