Барак Обама привітав українців та засипав компліментами Україну


У листі, адресованому президенту УККА Михайлу Савкiву та учасникам з`їзду впливової діаспорної організації, кандидат у президенти США від демократів також згадав про події останніх місяців, які довели, «такі блага як суверенітет і безпека в Європі ніколи не повинні сприйматися як перманентні». «Експеримент української демократії має завершитися успіхом – не лише заради благополуччя українських громадян, але також для того, щоб могти служити натхненням для тих у регіоні, хто ще бореться за демократію, включно навіть з Росією», - додав Обама.
Він також підкреслив, що з його погляду Україна готова до участі в ПДЧ і що він переконуватиме союзників США в НАТО дати можливість Україні зробити цей черговий крок до повноцінного членства в євро-атлантичній спільноті.
Насамкінець Барак Обама наголосив, що разом з дружиною Мішель повністю усвідомлює історичне значення українського Голодомору, який він назвав «жахливим злочином». «Ми ніколи не повинні забути про цей голод і завжди повинні дбати про те, щоб про цю трагедію знали майбутні покоління, аби вона ніколи більше не повторилася.
Голос Америки

Вашингтон

http://www.voanews.com/ukrainian/2008-10-20-voa1.cfm


http://www.maidan.org.ua/static/narnewslviv/1224585991.html

Звернення Київських СУМівців до громадян США українського походження:
http://www.molodist.com.ua/?p=179
Bookmark and Share