ФМЛУ в Криму допомагає дітям розкрити власний потенціал


Щоразу близько 15 дітей під керівництвом Вероніки Чеканової та Олесі Щедріни з великим захопленням вчилися малювати маленьких звірят, сонце і місяць, природу навколо, свою родину та друзів і все, що бажають передати пензлем за допомогою кольорових фарб.

«У кожної дитини є потенціал. Головне наше завдання у цьому проекті – розкрити цей потенціал і розкрити душу кожної дитини, дати можливість набути нових навичок і засвоїти техніки малювання. Уроки включають у себе не лише малювання, а й знайомство з біографіями великих художників світу та їх картинами. Ми з Оленою Тамашовою мріяли розпочати цей проект ще в минулому році, але банально не вистачило часу. А зараз ми можемо собі це дозволити. І я вдячна та щаслива, що наша мрія збулась!» - говорить координатор проекту Вероніка Чеканова.

Уроки малювання носять також терапевтичний характер. «Безумовно, на заняттях діти отримують нові знання і найголовніше, що це практичні заняття. Також ми маємо розуміти, що дітям необхідна арт-терапія (з анг. «лікування мистецтвом»), тому що вони не завжди можуть висловити свої почуття словами, а намалювати і підібрати кольорову гаму відповідно до свого внутрішнього стану в них виходить значно краще, ніж у дорослих.» - стверджує координатор діяльності ФМЛУ в Криму Олена Тамашова.

Форум молодих лідерів в АРК продовжує зараз реалізацію проекту «Я люблю малювати» і планує зробити його постійно діючим, оскільки вже за місяць втілення помітно його важливість і корисність для розвитку дитячих здібностей та розкриття їхнього потенціалу.


ФМЛУ в Криму показує дітям світ
4 та 11 жовтня 2008 року активні учасники Форуму молодих лідерів України організували прогулянку парком, похід у зоопарк та пікнік для дітей-сиріт м. Сімферополя в рамках проекту «Покажи дитині світ».

4 жовтня волонтери ФМЛУ в Автономній Республіці Крим гуляли з дітьми в міському дитячому парку Сімферополя. Діти з великим задоволенням каталися на атракціонах, стрибали на батуті, стріляли в тирі та їздили на машинках. Цього ж дня вони відвідали зоопарк, де погодували звірів та побачили красу свого міста з висоти «чортового колеса». Під час пересування містом активісти ФМЛУ розповідали дітям про правила поведінки в громадському транспорті, правила дорожнього руху та коротко про історію міста Сімферополя.

11 жовтня ФМЛУ в Криму влаштував для дітей з міського притулку пікнік. У лісі на дітей чекав «солодкий стіл» та цікаві забави на свіжому повітрі. Волонтери грали з ними у волейбол, «Фарби», «Війну і мир» та інші рухливі ігри.

Координатор діяльності ФМЛУ в Криму Олена Тамашова висловлює щиру вдячність усім волонтерам, які цього разу долучилися до заходів проекту «Покажи дитині світ», а також адміністрації міського притулку для дітей м. Сімферополя за розуміння та підтримку.Bookmark and Share