СЕВАСТОПОЛЬ: Молодіжний Союз Наша Україна з пам‘ятниками не бореться


”Ми як не підтримували, так і не підтримуємо незаконне встановлення цього „пам’ятника”, але закидування фарбою - це не наші методи боротьби. Є судове рішення, яким доведена незаконність встановлення даного монумента, отже силові структури повинні реалізувати дане судове рішення. Незаконність встановлення ні в якій мірі не може виправдовувати хуліганські дії з боку тих мешканців Севастополя, які справедливо обурюються встановленню пам‘ятника особі, яка зруйнувала Запорізьку Січ та покріпачила вільних селян, а час її правління став епохою розпусти та деградації”, - заявив Дмитро Білоцерковець.
Він також звернув увагу на те, що атмосфера у Севастополі стає напруженою через активну діяльність проросійських організацій, які офіційно фінансуються урядом Москви за програмою „Підтримка співвітчизників”. Ці організації ведуть антиукраїнську, сепаратистську діяльність, закликають до міжнаціональної ворожнечі. Деякі з них навіть інформують населення міста про нібито майбутню війну за Севастополь між Україною та Росією.
„Актом вандалізму це назвати не можна, оскільки встановлення “памя‘тника” носить незаконний характер, отже пам‘ятником в юридичному сенсі цього слова статуя Єкатерині не є. Але, тим не менше, акти хулігантсва не припустимі в будь-якому разі. Молодіжний Союз ніколи не буде уподібнюватися тим політичним силам, які неодноразово зривали пам’ятну табличку з приводу 90-річчя підняття українських прапорів на Чорноморскому Флоті, встановлення якої було погоджено з місцевими органами влади” – коментує ситуацію голова Севастопольської організації олодіжного Союзу Наша Україна Дмитро Білоцерковець.
„Водночас, слід вважати на те, що цей хуліганський випадок може бути спланованою провокацією тих самих проросійських організацій міста, які зацікавлені в нагнітанні істерії навколо будь-яких місцевих проблем та розпалюванні конфліктів в сфері російсько-українських відносин», - зазначив молодий нашоукраїнець.
Bookmark and Share