Театралізована акція та прес-конференція «МОЛОДІЖНА ВАРТА: чи були виконані обіцянки перед молоддю?»


А о 15:30 в приміщенні інформаційного агентства УНІАН національний комітет громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" оприлюднить річні підсумки щодо виконання з представниками політичних сил (НУНС, БЮТ, БЛ, ПР, КПУ) стосовно виконання передвиборчих обіцянок, які були дані молоді політичними силами під час останніх виборів до парламенту 30 вересня 2007-го року. Нам є що сказати про кожну політичну силу !

Учасники:
- Олександр КОРНІЄНКО, член національного комітету МВАРТИ, ВМГО „Спілка Ініціативної Молоді” (СІМ);

- Марія КРАВЧУК, член національного комітету МВАРТИ, ВМГО „Дебатна Академія”;

- Руслан РОХОВ, заступник Голови ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ);

- Руслан СИНЕЛЬНИКОВ, член національного комітету МВАРТИ, ВМГО „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ);

- Олександр ЧУРЮКІН, член національного комітету МВАРТИ, Всеукраїнська Студентська Рада (ВСР).

Крім того, нацкомітет МВАРТИ оприлюднить інформацію про свої подальші кроки, у випадку, якщо відбудуться у найближчий час позачергові вибори, а також на випадок їхньої відсутності.
ДОВІДКА: "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 12 позапартійних всеукраїнських молодіжних громадських організацій та об’єднань органів студентського самоврядування.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: +380681217741Bookmark and Share