Українська Народна Молодь відзначила своє 5-річчя та вшанувала пам’ять борців за волю України


Після завершення Коордради для голів обласних організацій УНМ було проведено тренінг з написання проектів. Крім того, перед присутніми виступив начальник департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Костянтин Захаренко. Він повідомив про основні напрямки роботи Міністерства і закликав всіх до співпраці.

Наступного дня делегація ВМГО "УНМ" здійснила похід повстанськими стежками по місцях, де вояки УПА проводили бойові дії з 1942 по 1952 роки. Всі присутні з цікавістю слухали розповідь про діяльність націоналістичного підпілля та боротьбу з комуністичними окупантами. Також, члени делегації відвідали криївку зв’язківців УПА, що була віднайдена лише у 2005 році. Після цього, вшановуючи пам’ять борців за Волю України та 66 річницю створення УПА, активісти УНМ поклали квіти до могили вояків Української Повстанської Армії. Молоді "народники" хвилиною мовчання вшанували пам’ять сотника "Сокіла", що загинув в урочищі Лущівці у нерівному бою з енкаведистами у 1948 році.

На завершення делегація ВМГО "УНМ" відвідала Манявський скит - православний монастир, що був заснований у 13 столітті. Всі учасники Координаційної Ради зійшлися на тому, що такі засідання необхідно проводити частіше.Bookmark and Share