СТАРТУВАВ ПРОЕКТ „РОЗВИТОК ГРОМАДСЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ СЕРЕД МОЛОДІ ПОЛТАВСЬКОЇ ТА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ”!


Сприяти процесам розвитку громадської активності серед молоді, її позитивній соціалізації та залученню до вирішення локальних проблем територіальних громад покликаний проект “Розвиток громадської ініціативи серед молоді” що реалізується Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій уже протягом трьох років.

Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій розширює свою діяльність за проектом ще й на Черкаську область та починає реалізацію проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей». Мета проекту - підтримати громадську активність на локальному рівні та стимулювати залучення до роботи в локальних (районних) громадських організаціях молодих людей в Полтавській та Черкаській областях.

У рамках проекту, який буде реалізовуватися протягом дев`яти місяців передбачається ряд заходів, які направлені на підтримку активістів громадського руху в районах Полтавської та Черкаської областей.

У жовтні-грудні 2008 року пройдуть презентаційні семінари, задачею яких буде проінформувати молодь про можливості для самореалізації. Протягом січня – лютого 2009 року будуть проведені два дводенних тренінги для лідерів громадських організацій з районів. У лютому – травні 2009 року пройдуть тренінги для активістів учнівського та студентського самоврядування.

У рамках реалізації проекту планується проведення конкурсу міні грантів, видання інформаційного бюлетеню «Молодь діє!», виготовлення та розповсюдження інформаційно-навчальних матеріалів з питань розвитку громадської активності, створення механізму співпраці молодіжних організацій з різних міст та районів, підтримку діяльності міських, районних молодіжних громадських об’єднань, проведення триденного табору для молодих лідерів, реалізація локальних ініціатив з вирішення питань територіальних громад спільно з партнерськими організаціями з районів.

Проект реалізується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (США).


Контактна особа:
Світлана ПИЩИТА,
Керівник проекту, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
тел./факс (0536) 74 35 00, моб. 8(066)250 97 92, e-mail: kmkmo@rambler.ru
www.ngonetwork.org.ua
Bookmark and Share