Перші кандидати в мери Рівного вчора зустрілись з «Молодіжною вартою»


В атмосфері популяризації активно-екстрімного способу життя молоді на запитання представників молодіжних громадських організацій відповідали редактор Рівненського інформаційного порталу OGO.ua Юрій Дюг, перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін та головний лікар ТзОВ «АРЦТ +» Михайло Кириллов. Усі вони братимуть участь у виборчих перегонах за крісло міського голови Рівного.

Під час зустрічі кандидати озвучили пропозиції щодо молодіжної політики в місті, а також бачення подальшої співпраці молоді з владою. Щоправда цікавили молодих людей не лише ці питання, а й комунальна проблематика, питання працевлаштування та соціального захисту.

– Молодь має ресурс для розвитку, його лише потрібно активізувати. Я виступаю за створення «Молодіжної ради» у Рівному з дорадчими повноваженнями. Голова цієї ради буде радником голови з молодіжних питань та членом рівненського міськвиконкому. Також у наступному році потрібно виділити нове приміщення для Молодіжного центру, – розповів Юрій Дюг. – Назріло питання і зміни умов фінансування молодіжних проектів з міського бюджет, мережі підтримки та преміювання талановитих молодих людей Рівного. Після обрання зобов’язують з допомогою громадських організацій провести аудит ефективності діяльності міської влади і тоді вже ухвалювати кадрові рішення. Але обов'язково у управляннях і відділах мають працювати молоді фахівці.

Натомість перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін зауважив:

– Я теж вважаю себе молодим, розумію проблеми молодих людей і дотримуюся позиції, що молодь потрібно долучати до вирішення проблем міста. При перемозі у виборах забезпечу молодь, що проживає у гуртожитках Інтернетом. Також вважаю, що представники активного молодіжного середовища міста мають мати доступ до мера не лише в прийомні дні, а відразу тоді, коли виникла потреба. Щодо Молодіжного центру: вважаю необхідним за кошти інвесторів побудувати житлове приміщення й перший поверх віддати на облаштування саме Молодіжного центру.

Готовий співпрацювати з молодіжними організаціями, задовольняти їх потреби і Михайло Кирилов:

- Своїм завданням ставлю активне залучення молодого покоління до вирішення проблем міста. Свою діяльність я спрямовую на всебічний розвиток молодого покоління. Теж підтримую ідею створення Молодіжного центру. Також вважаю, що потрібно в першу чергу зміцнити економічну сферу міста, створити умови для розвитку підприємництва.

В свою чергу лідери молодіжного громадського руху озвучили основні пропозиції для кандидатів – чи готові Ви забезпечити розробку та втілення дієвих механізмів виконання наступних пунктів:


1. Побудувати або ж виділити адаптоване приміщення для діяльності «Молодіжного центру».

2. Призначити радника мера з молодіжних питань й ввести його до складу міськвиконкому з правом ухвального голосу.

3. Збільшити фінансування на реалізацію державної молодіжної політики в місті орієнтовно до 200 тис/рік.

«МОЛОДІЖНА ВАРТА» задекларувала всі обіцянки кандидатів для контролю подальшого їх виконання.

Наступна зустріч відбудеться 30 жовтня, свої програми «захищатимуть» Олег Хижняк, Ростислав Вознюк та Микола Паліюк. Місце та час зустрічі залишається незмінним: «Молодіжний центр», вул. Соборна 14а, 18.00.
Bookmark and Share