Міністерство налагоджує співробітництво з європейською молоддю


Під час зустрічі учасники обговорили загальні проблеми молодіжної політики в Європі та шляхи налагодження співпраці між Україною та країнами Європи. Представники центральноєвропейського молодіжного співробітництва визнали, що Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту добилося неабияких успіхів у роботі з молодіжними організаціями. Зважаючи на це лідери молодіжних рухів з Європи, що були присутні на зустрічі одностайно виказали бажання обмінюватися досвідом з українською стороною.

«Ми завжди відкриті для європейських молодіжних організацій та готові до будь-яких видів співпраці», - зазначив заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ростислав Драпушко.

Окрім зустрічі з представниками Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, делегація з центральноєвропейського молодіжного співробітництва відвідає молодіжний відділ Київської міської державної адміністрації та Верховну Раду України.


Довідково:
Центральноєвропейське молодіжне співробітництво (CEYC) було створено як демократичну платформу для співпраці між молодіжними об’єднаннями країн Центральної Європи. Ідея створення організації набула поширення завдяки угорському громадському об’єднанню «Фідес» (Fidesz Yungarian Civic Union), молодіжному крилу партії «Фідес» (Fidesz Youth Section) та першому з’їзду CEYC, який відбувся в Угорській столиці 13-15 липня 2007 р.

Сьогодні CEYC є сильним лобі для регіону, який був тривалий час закритим для демократичного світу. Метою діяльності CEYC є об’єднання спільних цілей, вірувань та політики молоді Центральної та Східної Європи. Члени CEYC активно працюють над створенням демократичного та об’єднаного Центральноєвропейського регіону.

CEYC є організацією, до якої входять члени Євросоюзу та ті країни, що не є ними. Держави-члени спільноти, що нещодавно приєдналася до неї та ті, що планують своє членство в ній, малі та великі країни є рівними та мають однакові права.Bookmark and Share