Член нацкомітету кампанії Руслан РОХОВ презентував стан виконання обіцянок Компартією


ВИКОНАНІ ОБІЦЯНКИ:
- створення умов для забезпечення загальної зайнятості, гарантоване для молоді отримання першого робочого місця (Органи державної влади, у тому числі за підтримки ВРУ здійснюють роботу уданому напрямку, ВРУ та КМУ запровадили вперше у цьому році реалізацію ЗУ «Про забезпечення молоді, яка одержала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцеві», а Президент України включив тезу про гарантоване робоче місце у програму Року молоді в Україні на 2008-й рік);
- надання молодим сім’ям пільгових кредитів на будівництво житла з наступним погашенням за рахунок держави 25% їх розміру при народженні першої дитини, 50% - другої, 100% - третьої (на даний момент Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву здійснює дану роботу на первинному ринку житла за подібною програмою).

ЧАСТКОВО ВИКОНАНІ ОБІЦЯНКИ:
- соціальні виплати при народженні другої і кожної наступної дитини збільшаться до 18,4 тисяч гривень. Один із двох батьків, які виховали трьох і більше дітей отримає право виходу на пенсію за 5 років до передбаченого чинним законодавством віку.
- у 2008 році втричі збільшити фінансування дитячих та молодіжних організацій (за рахунок коштів державного бюджету фінансування організацій зросло до 15,3 млн. грн.).
- держава подолає дитячу безпритульність протягом 3 років.

ОБІЦЯНКИ ДО ВИКОНАННЯ:
- виділення на освіту 10% коштів від ВВП, на науку – 3%.
- У 2008 році студентські стипендії підвищаться у 3 рази. Щомісячна стипендія студентів-сиріт становитиме 1200 грн.;
- На базі нині існуючих резиденцій президента та державних дач діятимуть державні центри оздоровлення;
- розгорнення мережі доступних дитячих дошкільних та позашкільних установ, закладів безоплатного літнього відпочинку дітей, у тому числі на базі „Артеку” та „Молодої гвардії”.

ВИСНОВКИ:
1. Комуністична партія досягла певних успіхів у реалізації передвиборчих обіцянок за рахунок спів падіння пунктів програми з політикою діючого уряду та Президента, а також завдяки затвердженню відповідного бюджет.фінанс.;
2. Програма містить «фантастичну» обіцянку про безоплатний відпочинок.
Bookmark and Share