АМоРе провела заключний етап євро-брейн-рингу


Після серії навчальних семінарів та тренінгів учні трьох шкіл м. Рожище взяли участь у завершальному турі проекту. Тематикою брейн-рингу визначили: діяльність Європейського Союзу, функціонування Ради Європи, співпрацю ЄС та України.

Гра проходила у вигляді запитань-відповідей. Участь у ній взяли найкращі учасники проекту, а перемогу здобула команда Рожищенської ЗОШ №4. Переможці та учасники були нагороджені почесними призами та дипломами.

На думку керівника проекту, даний захід показав високий рівень знань й обізнаність школярів у питаннях, що стосуються ЄС, а найголовніше те, що усі виявили неабиякий інтерес до подібного роду заходів.

Нагадаємо, в рамках проекту «Відкрий Європу», понад 50 школярів 10-х класів прослухали інформаційні лекції про створення, діяльність та функціонування Європейського Союзу та Ради Європи, ознайомилися з традиціями, звичаями та культурою народів ЄС. Тренерами, що проводили навчальні семінари, виступили студенти факультету Міжнародних відносин Волинського національного університету ім.

Лесі Українки (ВНУ). Наступним у планах організації є проведення таких семінарів в Ківерцях та Горохові Волинської області.
Прес-служба АМоРе
Bookmark and Share