Як виконують політичні партії та блоки, представлені у радах всіх рівнів, передвиборчі обіцянки перед молоддю?


Її учасниками стали - Олександр СОЛОНТАЙ, член Національного комітету громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!", голова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ), Анатолій ШАЛАЄВ та Іван ГОРОН члени обласного комітету МВАРТИ, депутати Новороздільської міської ради (також члени ФРІ), Анатолій ЗАБАРИЛО, депутат Львівської міської ради, Дмитро ПУШКАРЬОВ, заступник начальника управління сім`ї, молоді та спорту.
Олександр Солонтай, охарактеризував стан виконання передвиборних обіцянок даних молоді політичними партіями та блоками у Верховні Раді України. Ознайомив присутніх із завданнями, які ставила перед собою громадянська компанія “МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” та наголосив, що стан виконання передвиборних обіцянок данних молоді політичними силами нажаль перебуває на надзвичайно низькому рівні. Хоча у порівняні з виборами 2006 року політичні партії та блоки в своїх передвиборних програмах передбачали бодай якусь конкретику (додається) і деяки з цих обіцянок вже виконані.
Дмитро Пушкарьов та Анатолій Забарило аналізували стан виконання передвиборних обіцянок даними молоді політичними партіями представленими у Львівській міській раді. Зокрема, зазначалось що профільна комісія з питань молоді Львівміськради є найменш чисельною – що є яскравим прикладом ставлення львівських політиків до молодіжної проблематики. Разо з тим, ціла низка програм для молоді на рівні м.Львова працює.
Іван Горон коротко ознайомив присутніх з моніторингом передвиборних обіцянок даних політиками щодо реалізації молодіжної політики та ставлення до цього студентів львівських ВНЗ (також додається).
Анатолій Шалаєв зупинився на виконанні передвиборних обіцянок даних молоді партіями та блоками представленими на місцевому рівні (райони та міста обласного значення Львівщини).

ДОВІДКА:
"МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу "МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ" входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування всієї України.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном:
+380935636449 (Анатолій Шалаєв)

ДОДАтОК:Bookmark and Share