В Севастополі офіційно заборонили проводити «Російський марш» в День російської єдності


Як раніше йшлося в заяві «Молодіжного Союзу» проведення «маршу» «…може призвести до виникнення бійок між екстреміськими радикально налаштованими організаціями та сприятиме пропагуванню расистських і антиукраїнських ідей в Криму». В Ленінському районному суді, де відбувався розгляд справ, погодилися, що такі заходи можуть привести до порушень правопорядку в Севастополі.

Голова Всеукраїнської організації «Молодіжного Союзу Наша Україна» Степан Барна запевняє: «Якщо сьогодні в Севастополі відбуватимуться «Російські марші», «Молодіжний Союз» вимагатиме притягнути до відповідальності їхніх організаторів, які в основному, навіть, не є громадянами України. Ми не хочемо, щоб у проросійських сил у Криму ввійшло в звичку порушувати українські закони. Тільки за таких умов вони нарешті почнуть рахуватися з тим, що ведуть свою діяльність в Україні - незалежній державі із своїми законами, традиціями та святами».

«Так звана «російська єдність» явно не сприяє українській єдності. Повертаючись до історії, сходження на престол династії Романових не принесло Україні та її народу нічого доброго. Саме нащадки цієї династії закріпачили селян, знищили українське козацтво, циркулярами та указами забороняли нашу мову та культуру. Як можна за таких обставин взагалі говорити про святкування дати приходу династії Романових в Україні? Це ніщо інше, як бажання сусідньої держави впливати на внутрішньополітичну ситуацію в Україні та дестабілізувати її», - переконаний Степан Барна.Bookmark and Share