ФМЛУ в Криму започаткував серію семінарів для підприємців-початківців


Проект має на меті допомогти всім, хто лише планує відкрити власну справу чи зробив це нещодавно, шляхом інформаційно-методичної підтримки та консультування під час семінарських занять.

Цикл семінарів для підприємців-початківців розробила активна учасниця ФМЛУ в м. Севастополі Марина Семенова. Вона ж разом зі своїми партнерами Оленою Гаркушею та Євгеном Кузьменком провела перший з серії 10 семінарів у Республіканській універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка.

Під час першого семінару учасники ФМЛУ дізналися про те, як організувати власну справу, які види суб’єктів господарювання існують, яку відповідальність несуть підприємці перед третіми особами, дізналися і про види та організаційно-правові форми підприємств в Україні, а також про загальний порядок проведення державної реєстрації фізичної особи-підприємця та юридичної особи, необхідні для реєстрації документи та статутний капітал.

Під час семінару всі учасники мали можливість поставити запитання ведучим і отримати вичерпні відповіді на них. В ході наступних семінарів планується висвітлити особливості поведінки новоствореного підприємства на ринку, дати практичні поради щодо організації ведення власного бізнесу.

Координатор діяльності ФМЛУ в АРК Олена Тамашова висловлює подяку ведучим семінару Марині Семеновій, Олені Гаркуші та учасникам, а також керівництву бібліотеки за співпрацю та підтримку.Bookmark and Share