Форум молодих лідерів України організував тренінг з продажів, або синергії енергій


Тренінг складався з шести блоків, які включали роботу з «Підготовки», «Контакту», «Презентації», «Заперечення», «Завершення» та «Обслуговування». Заняття пройшло у форматі навчання діями: учасники виробляли і тренували професійні навички безпосередньо в умовах, 100% наближених до практики, від самого початку тренінгу, коли всі учасники за 2 хв. мали продати себе президенту великої компанії і продати дорого.

«Найкращим показником, що веде до свободи, впливу, грошей і поваги, є довгостроковий успіх. Моє завдання – максимально результативно сприяти Вам у цьому та показати шлях, що приведе Вас до успіху.» - стверджує бізнес-тренер і професійний коуч Тетяна Власюк.

Під час тренінгу учасники дізналися про те, які найважливіші фактори впливають на вибір покупця; про основні закони і правила результативності продажів, ключові моменти процесу продажів та структуру продажів; про «Жіночу» – «Чоловічу» техніки продажу і про те, яку роль у цьому відіграє сила волі й енергія продавця.

Також форумчани мали змогу усвідомити себе продавцями, освоїти методику подолання сумнівів клієнта, заглянути в дитинство, досліджуючи стратегію взаємовідносин із грошима та продажами. А ще дізналися, наскільки важливо усвідомлювати себе обличчям фірми, яке створює імідж організації.

Учасники тренінгу виконували різні вправи, що розвивають логіку та гнучкість власного розуму. «Мені дуже сподобався тренінг і практичні вправи! Найбільше я запам’ятала те, що важливо створити позитивну ауру, атмосферу комфорту для покупця, куди він би хотів повертатися знову і знову» - поділилася з нами своїми враженнями учасниця майстер-класу Софія Терехова.

Форум молодих лідерів України висловлює подяку бізнес-тренеру, сертифікованому професійному коучу Тетяні Власюк за проведений тренінг і подаровані цінні знання для форумчан.

Bookmark and Share