Молодіжний Союз на варті молодіжних інтересів


Про це він заявив під час зустрічі учасників громадянської кампанії „Молодіжна варта: ми за вами спостерігаємо!” з представниками політичних молодіжних організацій стосовно виконання передвиборчих програм політичними силами, з якими вони заключали угоди перед Позачерговими виборами 2007 року.

„Я готовий організувати зустріч з Юрієм Павленком, щоб передати йому матеріали „Молодіжної варти”. Дуже добре, що ми зібралися разом та підсумовуємо, яких результатів вдалося досягти політичними силами, що потрапили до Верховної ради останнього скликання в молодіжній політиці. Переконаний, що це перший крок для перенесення європейських стандартів в українську політику”, – повідомив Степан Барна.

Представники МСНУ також проінформували про діяльність Молодіжного Союзу Наша Україна, як громадської організації, що підписала договір про співпрацю з блоком „Наша Україна – Народна Самооборона”. Адже перед Позачерговими виборами 2007 року було домовлено про включення до програми блоку найважливіші пункти, що стосуються молоді. Частину з них вдалося реалізувати, а над рештою організація працює.

Зокрема, саме завдяки ініціативі Молодіжного Союзу та фракції „Наша Україна”, 2009 проголошено роком молоді в Україні, про що Молодіжний Союз офіційно звертався до Президента України. Ткож внесено в програму блоку „Наша Україна” пункти про збільшення виплат при народженні дитини, прийняття закону про студентське самоврядування, повноцінне і ефективне функціонування молодіжного житлового кредитування та будівництва тощо.

В рамках року молоді в Україні планується лобіювати прийняття закону про обов’язкове перше робоче місце для молодої людини. Це до речі так само є одним з пунктів програми блоку „Наша Україна”, який був включений завдяки просуванню Молодіжного Союзу Наша Україна.

На стадії виконання знаходиться введення в дію закон про контрактну армію. Молодіжний Союз повністю підтримує ідею введеня контрактної армії в Україні, але не раніше 2010 року.

„Ми виступаємо за введення контрактної армії в Україні, але з дотриманням чітких і зрозумілих механізмів переходу. Інакше гарна ідея може перетворитися на голий популізм та тільки нашкодити молодим людям”, - зазначає голова Молодіжного Союзу Наша Україна, Степан Барна.

Цікаво, що на зустріч з представниками парламентських фракцій, яка відбулась напередодні щодо виконання передвиборчих зобов’янь не завітав жоден народний депутат від Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко та Блоку Володимира Литвина.

ДОВІДКА:

“МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!” - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних молоді політичними силами під час виборів до Верховної Ради України. До складу “МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ” входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування.

Bookmark and Share