Студреспубліка — це десять років успіху!


5 листопада в центральному офісі НДЛМ відбулася зустріч Голови Народно-демократичної ліги молоді Павла Вікнянського з канадським експертом із питань громадського фандрайзінгу Річардом МакТаггартом. Також в зустрічі прийняли участь менеджер проектів НДЛМ і "Студентської республіки" Ольга Коваленко та голова правління ГО "Служіння за ради миру" Юлія Харченко.

Під час зустрічі було обговорено стратегію та тактику фандрайзингу НДЛМівських проектів, особливо з точки зору роботи з комерційними спонсорами. Пан МакТаггарт, зокрема, зазначив, що "проект Студреспубліка є дуже цікавим, адже це десять років успіху, дуже важливо, що проект триває покоління за поколінням". Річард МакТаггарт порадив бути "товстошкірими", тобто бути готовими, що попереду багато відмов у фінансуванні та наданні ресурсів, але наполегливість все таки має принести стиглі плоди. Також він надав кілька дуже цінних практичних рекомендацій.

Річард Роланд МакТаггарт (Richard Ronald McTaggart) має величезний досвід дипломатичної служби та керівництва у сфері неурядових структур: 33 роки роботи з такими канадськими агентствами-донорами як CIDA (20 років), DFAIT (9 років) і USC Canada (4 роки). Зараз – добровільний радник CESO (Canadian executive service organization).

Серію консультацій із питань громадського фандрайзінгу від Річарда МакТаггарта для українських молодіжних організацій в Києві організовано за підтримки Українського молодіжного форуму.

Bookmark and Share