Унікальна Україна - Місто Лева та Музей ракетних військ


Відтепер Форумчани можуть подорожувати разом із «Унікальною Україною» та отримати 10% знижку на перші дві подорожі із компанією – «Особливо секретно» (Музей ракетних військ стратегічного призначення) та «Місто Лева».

Під час подорожі «Особливо секретно» (15 листопада) ви відвідаєте Музей ракетних військ стратегічного призначення в селищі Побузькому, що не має аналогів у світі. Це єдиний в світі об’єкт, який приймає відвідувачів та дає можливість побачити справжні ракети, справжній командний пункт, шаxтнo-пускoву установку, а не муляжі. Окрім огляду ракет різного типу ракет з ядерними бойовими головками, ви отримаєте ексклюзивну можливість спуститися безпосередньо до шахт з пусковою установкою та відчути могутність, що наганяла страх навіть на найвеличніші держави світу.Під час подорожі «Місто Лева» (22 – 23 листопада) ви відвідаєте старовинне місто Львів, побачите неповторний архітектурний ансамбль міста та побуваєте на ексклюзивній екскурсії справжніх львівських батярів – братів Радковців «До Львова на каву». Під час екскурсії ви прогуляєтесь найкращими кнайпами та кав’ярнями, спробуєте найсмачнішу каву та дізнаєтеся про історію виробництва та споживання кави у Львові. Також, відвідаєте королівське місто Жовкву, Крехівський монастир та погуляєте вечірнім Львовом.

Детальнішу інформацію про подорожі можна дізнатися на сайті www.uu-travel.com або написавши на адресу info@uu-travel.com.Bookmark and Share