"ДемАльянс" продовжує співпрацювати зі студентами... на природі


Захід почався з відвідування церкви 17 століття імені Святого архангела Михаїла, яка збудована в стилі козацтва в селі Михайлівка. Храм залишив настільки чудові враження у багатьох із нас, що не хотілося від'їжджати звідти, фотографувалися навіть біля кожного кутка цієї прекрасної будови.

Наступним нашим пунктом було місто Трьохізбенка – давнішня станиця українських козаків й одне з найдавніших історичних міст Луганщини. Пам'ятник козаку Булавіну, розташований у центрі міста, став важливим об'єктом вивчення особисто для мене й багатьох інших моїх співтоваришів.

Але на цьому наша подорож не закінчилися. На нас чекав сосновий ліс із чистим повітрям. Колективом 16 людей час провели ми чудово. Всілякі пізнавальні та розважальні ігри, тренінги й вправи, живе спілкування з людьми. Саме таким мені запам'яталося 1 листопада цього року, проведене разом із "ДемАльянсом", який, чесно кажучи, з'явився у моєму житті випадково.

Організація "ДемАльянс" за весь час моєї з ним співпраці не перестає мене дивувати. Різноманітні тренінги й семінари, акції та заходи, на які постійно запрошують, змушують відчувати себе громадсько активним, бути не байдужим до явищ оточуючої дійсності та найголовніші безумовно – постійне знайомство та спілкування з новими людьми. Що може бути кращим? Вважаю, що коли ти – молода людина й займаєшся активною громадською діяльністю, то це тільки на радість і задоволення. Це – допомога стати більш дорослим і відповідальним перед іншими людьми. В цьому плані "ДемАльянс" перевершив всі мої очікування.

Проекти й заходи, які реалізовувалися раніше, наприклад, "Школа молодого лідера", "Чужих дітей не буває" тощо, свідчить про те, що "ДемАльянс" постійно розвивається й намагається створити нові проекти та реалізовувати їх за допомогою молодих людей. Я й багато інших людей за для цього будемо робити все можливе. Пропоную й вам стати членами "ДемАльянсу" долучитися до його діяльності.

Гагік Григорян
e-mail: lugansk.da@gmail.com


Bookmark and Share