ПІДТРИМАНО ПРОЕКТ "КУЗНЯ КАДРІВ" МОЛОДІЖНОГО КЛУБУ "СПІВДРУЖНІСТЬ"


Бердянськ, з 1 серпня 2005 року проект "Кузня кадрів" молодіжного клубу "Співдружність" (м. Бердянськ) підтримано Інститутом Сталих Спільнот та Агентством США з міжнародного розвитку в рамках програми "Зміцнення Організацій Громадянського Суспільства в Україні". Партнерами громадської організації виступають відділ у справах молоді та Центр дитячо-юнацької творчості міського відділу освіти.

Участь молоді в процесі прийняття рішень на рівні школи, ВНЗ, громади - це можливість виразити свою думку, бути вислуханим і впливати на вирішення питань, які безпосередньо її стосуються Але рівень участі молоді в цьому процесі дуже низький. Підвищити рівень мотивацій молоді до участі громадсько-політичному житті, сформувати майбутній кадровий резерв управлінців, можна завдяки проведенню навчальної/інформаційної роботи з молодими активістами. Бердянськ, за словами міського голови Валерія Баранова, часто називають "Столицею міського самоврядування". Тому своя "кузня кадрів "- це майбутнє міста, переконані виконавці проекту

Проектна діяльність, головна мета якої активізація молоді Бердянська на місцевому рівні, буде скерована на формування активної суспільно-відповідальної позиції у молоді, залучення молоді до участі у вирішення проблем своєї громади.

Для цього:

Буде створено дорадчий комітет при міському голові та організована робота органів самоврядування в 10 навчальних закладах
Розроблений та прийнятий місцевий план дій у сфері молодіжної політики на 2006 р.
Вдосконалені знання і навички 225 представників шкільного, студентського самоврядування, лідерів НУО у питаннях організаційного розвитку, громадського лідерства, представлення та захисту інтересів молоді, роботі в команді тощо.
Вивчені механізми роботи органів молодіжного самоврядування інших українських ОГС та здобут власний управлінський досвід.
Органи дитячого /студентського самоврядування отримають досвід щодо підтримки власних ініціатив через реалізацію 7 міні-проектів.
Видано 6000 бюлетенів та 200 екземплярів довідника "Шлях до самоврядування"
Стоворено банк даних "Кузня кадрів".
В серпні буде організовано брифінг для журналістів, проведена "Школа самоврядування" (з 24.08 по 29.08) для 20 представників студентського самоврядування м.Бердянська, підготовлено та розповсюджено 500 екз.інформаційного бюлетеня "Шлях до самоврядування".

У вересні клуб планує організувати зустріч молоді ( представників майбутнього дорадчого комітету) з міським головою, провести молодіжну конференцію за методикою відкритого простору з метою вироблення стратегічного плану дій в галузі молодіжної політики, провести соц. опитування молоді, підготувати вибори в 10 навчальних закладів, випустити інформаційний бюлетень.

КОНТАКТИ
Масютіна Марина
керівник проекту
Президент МК „Співдружність”
м. Бердянськ, пр. Праці 24/56, к. 17
Тел.: (06153)20 025
Ел.пошта: friend@berdyansk.info

Bookmark and Share