«13-й день факультету лінгвістики»


Почалося дійство. Після недовгого привітання ведучих на сцену вийшла з привітаннями декан ФЛ пані Н.С.Саєнко. Вона наголосила на тому, що багато забобонів пов’язано з так званою «чортовою дюжиною». Але цьогорічна дата не повинна стати перешкодою у досягненні найвищих цілей.

Вечір був присвячений усьому містичному та непередбачуваному, оскільки все крутилося навколо числа «13». У виставі були і вампіри, і чортенята, і сам Воланд, і, звичайно, янголята та добрі сили. Вистава складалась із трьох частин: Казка, Містична, Любовна.

Кожна частина спектаклю приправлялася танцями та співами чарівних лінгвісток. Не завжди якість співів та підготовки танців справляли на мене враження «круто, вау, супер», але скажу, що кожен факультет може позаздрити такому творчому підходу до святкування дати 13!

Приємне враження залишила і та кількість ентузіазму та азарту, що світилися в очах учасників. Тому хочеться побажати так само креативно підходити до своїх свят і так само дивувати глядачів феєричними дійствами.

Барвінченко Анна, студентка КПІBookmark and Share