Діємо разом!


Протягом двох днів (8-9 листопада 2008 року) 20 учасників виїхало за місто на гірськолижну базу «ТЕМП», де мали змогу попрацювати над своїм розвитком.

В основу закладалися тренінги з: лідерства, командобудування, контактної імпровізації, ораторського мистецтва, дебатів та фандрайзингу.

Учасники мали змогу відчути на собі дію кожного тренінгу та бути не пасивним глядачем, а учасником. Тому кожен пропускав через себе завдання та жив ними. Адже кожний тренінг підсумовувався практичними діями. Наприклад, спробувати себе в ролі лідера міні-групи, або невербальними діями вплинути на оточення.

Структура тренінгів дозволяла учасникам сприймати інформацію у вільній формі та керувати своїми діями у відповідності до ситуації.

Кожний учасник на початку тренінгів написав свої очікування та побоювання, і на прикінці тренінгів, під час підбиття підсумків, всі чітко змоги побачити які цілі були досягнуті, а над якими ще потрібно працювати, та що необхідно розвивати в собі.

«Для мене це було суперово! Взагалі, крім теоретичного знання я спробував все не практиці , відкрив в собі багато нового і знайшов крім юриста ще актора, лідера, оратора. Все це проходило у чудовій дружній обстановці. Я познайомився з багатьма людьми і знайшов добрих, гарних друзів… Маю надію що це не останній тренінг, тому що розвивати свою особистість мені дуже подобається.» зазначає Костя Стеценко, учасник тренінгу

Як зазначає голова ради ХОО ВМГО «МСНУ» Ярослав Маркевич: «дістати всю країну може лише розумний «мерзавец». Тому щоб виконати цю мрію і реалізувати себе, потрібно зуміти поставити себе так, як приклад, Ленін. І «достать страну» правильними ідеями, але щоб вони з'явилися треба все-таки працювати над собою!»Bookmark and Share