«Внуки ректора» підкорили ВНУ


Участь у змаганні взяла двадцять одна команда , що були сформовані з представників всіх факультетів університету. Учасників ігор привітали голова Волинської обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді» – Валерій Пельц , та голова студентської ради ВНУ імені Лесі Українки – Майя Варченко.

Всі команди були поділені на групи, переможці яких виходили у пів-фінали. Таким чином пів-фіналістами стали дві команди географічного факультету, збірна біологічного факультету , а також команда математичного факультету.

В фінальній зустрічі перемогу здобула команда «Внуки ректора» (математичний факультет). Але за рішенням оргкомітету , Волинський національний університет в боротьбі за Кубок Луцька з інтелектуальних ігор будуть представляти одразу три кращі команди.


Довідково:

Захід організовується Волинською обласною організацією Народно-демократичної ліги молоді спільно з Волинською філією «Української Студентської Спілки» за підтримки відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради, управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації та Волинського обласного осередку міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина", мобільного оператора "Білайн".
Bookmark and Share