Щаслива сім'я - запорука могутньої держави


Осередок Львівської Політехніки “Молода Просвіта” підтримав ініціативу Народно-демократичної ліги молоді у реалізації всеукраїнського проекту для молодих сімей «За збереження родини» під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
На захід завітала Юлія Краєва, координатор всеукраїнського проекту “За збереження родини”. Вона привітала присутніх і зазначила: “На сьогодні щаслива родина відіграє важливу роль у нашому суспільстві. Якщо в сім'ї буде все гаразд, тоді і на роботі працездатність людини буде високою. Щаслива сім'я — запорука могутньої держави. Тому семінар “За збереження родини” має на меті зміцнення інституту сім’ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного”

Висловлюємо щиру подяку за надання корисної інформації для молодих сімей пану Андріану Буковинському, відповідальному за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сім'ї та молоді КМДА, президенту Всеукраїнського благодійного фонду “Сім'я”.

Враження учасника семінару, Андрія Коновальця, студента 5 курсу Львівської Політехніки, батька однорічної доньки: “Я з жінкою отримали корисну інформацію на подальше наше подружнє життя. Завдяки пану Андріану ми визначили пріоритетну мову кохання для кожного із нас. А це виявляється була з одна найважливіших причин, чого ми не розуміли один одного. Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу “За збереження родини”. Буду рекомендувати своїм друзям, які мають родини, обов'язково відвідати даний семінар.”
Bookmark and Share