"Сто днів революції", або танці і дискотека як найоригінальніший протест-вітання від молоді !


Метою заходу, що відбувся сьогодні в Тернополі було висловити протест місцевому губернатору Івану Стойку, щодо його кадрової політики, показати владі, що народ вийшов раз і зможе вийти ще раз, а також привітати Тернополян та гостей міста з ювілеєм, закликати їх бути пильними, бо "ворог не спить".

Час і місце проведення, а це був захід сьогодні, на театральному майдан в місті Тернополі, було обрано не випадково, бо саме тут були акції протесту і тому тут сьогодні починаючи з 15:00 розпочався мітинг на якому всі бажаючі політики могли висловити свою думку, щодо ситуації, яка склалась, привітати присутніх на майдані.
Виступи преривалися виступами місцевих талантів (бандуристів, дитячі співи та танці, тощо). Одразу після мітингу розпочалася дискотека з відомими київськими і тернопільськими діджеями. Також були розставлені намети, військова кухня, де всі бажаючі могли випити чаю і згадати добрі часи. Також до цього заходу були надруковані книжки де описано революцію в місті Тернополь.

Організаторами заходами виступили ГО „Чиста Україна”, Тернопільський центр національного відродження (Тарас Гребеняк), клуб "Гамадіон"

Bookmark and Share

Нанокерамика полировка кузова avto-maximum.com.ua.