Молодіжні лідери на стажуванні у виконкомі Кременчуцької міської ради


За три тижні стажисти зможуть посидіти у владних кріслах, взяти участь у прийомі громадян та вирішенні нагальних проблем міста, а також опановувати основи врядування у місцевій громаді, познайомитися із структурою виконкому, повноваженнями і сферою компетенції його відділів і, навіть, навчитися керувати містом.

Організаторами стажування виступили відділ у справах сім’ї та молоді міськвиконкому, Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за активної підтримки міського голови Миколи Глухова. Міська влада переконана – молодь треба ширше залучати до всіх процесів, що відбуваються у територіальній громаді, вчити і може навіть чомусь вчитися у молодих. Нестандартне бачення процесів, нові інноваційні рішення, незаангажованість політичними і суспільними стереотипами роблять молодь потужним кадровим резервом місцевої влади.

15 листопада усі учасники стажувань пройшли тренінг на якому отримали початкові знання з місцевого самоврядування та дізналися місце свого стажування.
17 листопада о 15:00 у малому залі № 2 Кременчуцької міської ради відбудеться офіційне відкриття стажувань, привітання від влади та знайомство зі стажувальниками. Цього дня, учасники отримають документи про роботу того відділу чи управління де вони будуть протягом двох тижнів стажуватися та складуть свій індивідуальний план.
З 18 листопада по 05 грудня буде проходити саме стажування у виконкомі Кременчуцької міської ради, де кожен майбутній посадовець буде працювати по своєму графіку і плану. Результатом трьохтижневого стажування, яке проходить уперше в нашому місті, стене звіт та презентація стажистів.
05 грудня о 13:00 у великому залі Кременчуцької міської ради буде відбуватися презентація напрацювань по кожному відділу та управлінню, у яких працювали стажисти. Кожен готує презентацію по різному, це і яскраве шоу, пауер-пойнт презентація, плакати. Це робиться для того, щоб усі учасники стажувань змогли довідатись, не тільки про роботу свого відділу чи управління, а і усього виконкому Кременчуцької міської ради.
05 грудня саме в День місцевого самоврядування, вдячні молодіжні лідери привітають керівників управлінь та відділів з їхнім професійним святом.
Стажування молоді у Кременчуцькому міськвиконкомі стало вже традиційним. З кожним роком воно набуває все нових цікавих, як для молоді, так і для представників влади, аспектів. Цього року воно розширилося і заміть одного дня, як це було раніше, стало трьохтижневим стажуванням. Адже чиновникам теж дуже цікаво почути, що думає про їх роботу молодь, які є пропозиції у сьогоднішніх студентів, і що вони хочуть змінити у місті.

Такий зворотній зв'язок з громадою є невід’ємною складовою повноцінного діалогу громади і влади, ефективної співпраці і взаємопорозуміння.
Bookmark and Share