Дорогі студенти!


Вірю, що вже через кілька років ви будете "ядром" національної інтелігенції, новим політичним класом. Ви станете державними діячами, політиками, менеджерами, організаторами виробництв, керівниками та фахівцями, від яких буде залежати якість суспільства, в якому ми будемо жити через десять років.

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту планує приділити особливу увагу підтримці обдарованої молоді України у Рік Молоді, який буде проведено 2009 року.

По-перше, в програмах, розроблених нашими фахівцями, передбачена активізація міжнародних навчальних обмінів з відповідним фінансуванням.

По-друге, питання студентської молоді Міністерство України у справах сім’ї планує винести на перші парламентські слухання 2009 року, Року Молоді.

По-третє, студентська молодь для нас є об`єктом особливої науково-дослідницької уваги. Ми розпочали дослідницький проект „Становище студентської молоді України”, який має на меті дослідити соціокультурні орієнтації прогресивної молоді. Під час опитування 5 тисяч студентів різних спеціальностей і в усіх областях України ми хочемо проаналізувати нагальні проблеми студентів, щоб розробити для забезпечення їх самореалізації нову молодіжну політику.

Бажаю всім студентам здоров’я, творчих успіхів та визначних досягнень!

Щиро ваш,
Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко
Bookmark and Share