Наша Україна проти перейменування вул. Луначарського на В.Чорновола, однак підтримає Велику Перспективну


Представник нашоукраїнців у міській раді Олександр Дануца виступив проти реалізації більшості внесених пропозицій – зокрема – проти перейменування вул. Луначарського на В.Чорновола, однак пообіцяв підтримати повернення назви Великої Перспективної вулиці К.Маркса. «В цьому питанні ми маємо спільну позицію – і я впевнений, що міська рада проголосує за нього так само злагоджено, як і за референдум!» - заявив політик.
Події прокоментував Голова КОО «Молодого Народного Руху» Дмитро Сінченко: «Мені не зрозуміла позиція подвійних стандартів, яку застосовують представники «демократичних сил» нашої міської ради. За них голосували патріотично налаштовані мешканці міста – а вони відмовляються виконувати їхні очікування – очікування своїх виборців… це нечесно! Олександр Дануца очолював свого часу Молодий Рух, і, по ідеї, ми мали би бути однодумцями, але я дивуюсь, наскільки «місце сидіння» може визначити точку зору людини… сьогодні, на жаль, т.зв. патріоти (БЮТ та НСНУ) лобіюють інтереси проросійських шовіністів і намагаються повернути нашому місту імперські колоніальні назви! І це відбувається в першу чергу через небажання заглиблюватись і детально вивчити дане питання. Це недалека позиція!
Але ми сьогодні маємо ще один шанс перевірити ще одного потенційного кандидата на посаду міського голови на послідовність та принциповість. Нагадаємо, що діючий мер не дотримався свого слова перейменувати вулицю Луначарського на Чорновола, хоча заяви були подібними до сьогоднішніх слів нашоукраїнця.»Заява

міському голові м. Кіровограда
В.Пузакову
Секретарю Кіровоградської міської ради
Р.Мишериченку
Керівникам фракцій Кіровоградської міської ради
Депутатам Кіровоградської міської ради

У зв’язку з прийняттям міською радою рішення про проведення міського референдуму про перейменування міста Кіровограда та зростання уваги до проблем топоніміки з боку міської влади, вносимо пропозиції від організації, що стосуються міської топонімічної політики:
1. Просимо додати до бюлетеню з голосування на міському референдумі варіанти повернення історичної назви «Новокозачин» та історичної назви «Ексампей»;
2. просимо повернути історичну назву «Велика Перспективна» вулиці «К.Маркса» рішенням міської ради;
3. просимо перейменувати вулицю Луначарського на вулицю В’ячеслава Чорновола рішенням міської ради;
4. просимо перейменувати вулицю Калініна на вулицю В. Шульгіна;
5. просимо внести зміни до складу міської топонімічної комісії, шляхом включення до неї відомих науковців та виключення людей, що не мають відношення до проблем топоніміки.

З повагою,
Голова КО МГО
“Молодий Народний Рух”
Дмитро Сінченко

м. Кіровоград, вул. Дзержинського 84,
тел. 8-050-564-14-54, 8-067-113-74-36
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru
Bookmark and Share