Офіціоз по "воднівські"


На звернення Громадянської мережі ОПОРА про надання інформації, що стосується перебігу вступної кампанії університет відповів відмовою. У відповіді зазначалось, що цим ОПОРА втручається у діяльність вузу (хоча як саме - не пояснювали) і повідомляли, що за такі дії організація може бути притягнена до відповідальності в судовому порядку.

17 жовтня 2008 року депутат Рівненської міської ради Віталій Шабунін подав письмове звернення до НУВГП. В зверненні було прохання про наданя інформації щодо списків студентів, які вступили у вуз цього року. Згідно норм закону, щодо запитів від депутатів місцевих рад, вуз зобов'язаний надати інформацію на протязі десяти днів. Відстрочка можлива лише тоді, коли питання потребує особливого вивчення. Наприкінці минулого тижня отримали відповідь, навіть дві!

У першому листі, відписаному в десятиденний термін, повідомляється, що вуз надає інформацію, про яку запитували. І на додатковому аркуші виписані потрібні дані. Хочеться подякувати за оперативність, але ж бачимо другий лист:

В другому листі зовсім протилежна відповідь про те, що жодної інформації Ви, пане депутате, не отримаєте. І надісланий він на три дні пізніше, ніж того вимагає закон. Однак, не варто зосереджуватись на даті. Увагу привертає те, що обидва листи підписані паном ректором, проте підписи на них стоять зовсім різні.

То хто ж дає відповіді на звернення, і яким чином йде комунікація між адміністрацією вузу, логічного пояснення немає. Це ще раз засвідчує специфіку керування вузом і підтверджує, що у Національному університеті водного господарства та природокористування все не так прозоро й демократично, як декларується .

___________________________
Прес - центр ГМ ОПОРА
Токарський Андрій
8 063 6179693
8 0362 430718


ДРУГИЙ ЛИСТ:
Bookmark and Share