На Рівненщині нагородили переможців конкурсу «Студент року – 2008»


Цьогорічний фінал здивував, адже переможців серед восьми номінацій було дев'ять. Журі «студента-науковця» визначило кращих одразу у двох напрямках «науковець-гуманітарії» та «науковець-природничник». Додатковою відзнакою за «Вдалий творчий дебют у ЗМІ» у номінації «студент-журналіст» нагородили студентку МЕГУ Вікторію Ричко.
Окрім нагородження кращих студентів для глядачів виступили Дмитро Чередниченко, Sandra Харват, КМС з художньої гімнастики Ольга Беркащук, ансамбль бального танцю «Сяйво» кафедри хореографії Інституту мистецтв РДГУ.

Радо повідомляємо Вам імена цьогорічних переможців III обласного конкурсу «Студент року 2008»:

«Студент-спортсмен» — Дікіджі Катерина Юріївна (студентка РДГУ педагогічного факультету, член Олімпійської національної збірної України, багаторазовий призер на Чемпіонаті України з плавання, учасниця Олімпійських ігор 2008 в Пекіні в складі збірної України.)
«Студент-волонтер» — Братащук Маріанна Валеріївна (волонтер благодійних проектів «Почуйте Всі!» та «Турбота», співорганізатор прес-конференції разом з волонтерами зі Швеції на тему: «Волонтерство». Волонтерською діяльністю займається протягом 2-х років.)
«Студент-підприємець» — Мельничук Ігор Іванович (Конкурс «Міс Рівненщина 2007,2008» - головний менеджер із зовнішньої реклами по м. Рівне та відео реклами в громадських закладах Рівного, співавтор розважальної програми «Замануха», Рекламно-Маркетингова Компанія «Неомарк» - менеджер із зовнішньої реклами).
«Студент-митець» — Канівська Вікторія Василівна (студентка НУ «Острозька академія», гуманітарного факультету. У 2003 році видала першу збірку власних творів «Кличе дзвін», а у 2004 другу – «Плач за світлим», після чого була прийнята у члени НСПУ.)
«Студент – громадський діяч» — Романюк Анастасія Богданівна (член ММО «Станиця Рівне Пласту НСОУ», виховниця рою «Сунички», референт Новацтва в Станичній Старшині міського осередку Пласту, активіст громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА».)
«Студент-журналіст» — Прищепа Марина Євгенівна (Співорганізатор благодійної акції «Добре серце - 2006» - збір коштів для міської дитячої лікарні на апарат УЗД. Учасник Школи універсального журналіста від «Видавничого дому «ОГО» і телерадіокомпанії Рівне – 1.)
«Студент - комп’ютерний геній» — Базелюк Євгенія Андріївна (студентка КА «ШАГ» факультету графіки та дизайну. Женя зайняла 1 місце у Чемпіонаті по інформаційним технологіям та була учасницею конкурсів «Золотий байт» та «Папараци!» у м. Донецьк.)
«Студент-науковець» (технічний напрямок) — Орещук Єгор Євгенійович (призер міського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на тему: «Низькотемпературна плазма та її використання для гідрофобізації сипучих неорганічних речовин» (3 місце), Студент-Року 2007 у номінації «Науковець», автор 8 статей надрукованих у журналі «Енергозбереження Полісся».)
«Студент-науковець» (гуманітарний напрямок) — Шумарова Оксана Володимирівна (студентка РДГУ педагогічного факультету, співавтор ряду наукових статей на теми: «Особисті якості студентів гуманітарного ВУЗу», «Особливості використання нетрадиційних форм та засобів фізичного виховання» та ін.)

Як зазначають організатори конкурсу, основною його метою було виявлення всебічно розвинених молодих людей, стимулювання підвищення рівня суспільної активності молоді, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Участь у третьому конкурсі взяло понад 200 людей, які підтвердили документально свої успіхи та надбання в тій чи іншій галузі. Приємно зазначити, що конкурс набирає все більшої популярності в області, стає більш яскравим, цікавим та видовищним.

За додатковою інформацією звертайтесь до
Катерини Мариняк,
координатора конкурсу «Студент року - 2008»,
тел. 8 (063)617-97-92

Рівненська регіональна організація ВМГО
“ФУНДАЦІЯ РЕГІОНАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ”

м.Рівне вул. Соборна,14а
тел. 80636179756 Кантарія Зураб (Голова обласної орг.)
тел. 80636179709 Позняк Вікторія (Голова міської орг.)
fri_rivne_info@ukr.net www.fri.net.ua www.fri.io.uaBookmark and Share