Стати Миколаєм!!


З 10 листопада у Львові стартувала акція “Стань Миколаєм для сироти”, організаторами виступили Громадськими Організаціями «Фундація Регіональних Ініціатив», «Пора Молоді» та ГО «Разом», за сприяння Львівської міської ради.
Як повідомили організатори акція проходитиме в декілька етапів.
Перший з яких уже почався з 10 листопада і триватиме до 17 грудня. У місті Львові розміщено 21 сіті-лайт з закликами долучитись до акції та підтримати дітей. Планується проводити благодійні вечірки, акція «подаруй дитині посмішку», концерти, спрямовані на збір іграшок, одягу, солодощів у відповідних навчальних закладах.
Другий етап почнеться з 20 листопада по 17 грудня. Волонтери та рекламні носії, які знаходяться у різних місцях міста будуть інформувати перехожих про акцію та пропонувати підтримати у той чи інший спосіб, пояснюючи, що їхня допомога буде направлений до дітей, які дійсно цього потребують. Також волонтери фотографуватимуть тих людей, які надали матеріальну допомогу для дитячих будинків.
Третій етап розпочнеться 17 грудня по 1 січня. У місті будуть вдруге розміщені сіті-лайти, де замість миколайчиків з’являться обличчя благодійників, які долучились до акції.
Починаючи з 18 грудня і до закінчення різдвяних свят організатори, із великою кількістю подарунків та святковою програмою, відвідають вихованців інтернатів.
Після закінчення різдвяних свят відбудеться офіційне підведення підсумків акції та відзначення почесними грамотами найкращих волонтерів, спонсорів, партнерів.
Координатор акції, голова Львівської обласної організації Фундація Регіональних Ініціатив Іван Горон наголосив проводилась робота по залученню банків до акції, та, на жаль, дотепер не отримано позитивної відповіді. Можливо, на це вплинула економічна криза, а можливо, просто немає бажання підтримувати дану акцію.

"Зібрані ресурси будуть передані: Самбірській, Жовківськівській, та Роздільський спец-школі інтернату" - додав Іван Горон


Bookmark and Share