Найактивнішим громадським діячем серед студентів стала лучанка


Даний захід було проведено Міністерством освіти й науки України до Міжнародного дня студента. Участь у конкурсі могли брати усі охочі студенти денної форми навчання будь-якого вищого навчального закладу України. Заявок було подано немало – більше 300, й усі від студентів, які активно проявляють себе у самоврядуванні ВНЗ та в громадській роботі. Вибір було зробити надзвичайно важко, проте комісія, до складу якої входили громадські діячі та представники Міністерства, зробила об’єктивний вибір й обрала із кращих найкращих.

Зі слів Вікторії, ця перемога для неї стала «ще одним із поштовхів для подальшої діяльності, щоб творити геніальні речі, долати труднощі на шляху досягнення та реалізації цілей в повсякденній наполегливій праці та залишити по собі хороший слід – хорошими справами».

Загалом, громадська діяльність студентки розпочалася ще у школі, коли вона стала учнівським президентом ЗОШ №23. Саме тоді у навчальний заклад завітали представники «Асоціації Молодих Реформаторів», які, за її словами, надихнули продовжувати громадську діяльність. Так вступивши до ЛНТУ на спеціальність «Міжнародна економіка», Вікторія долучилася до діяльності Центру культури і мистецтв ЛНТУ та очолила університетський волонтерський рух «Твори добро». Продовжуючи свою громадську діяльність Вікторія, як член Ради АМоРе, організовувала ряд проектів та акцій, найважливіший з яких - молодіжний проект «Громадський актив Луцька-2».

За словами Вікторії, саме робота в організації допомогла зробити їй перші кроки у громадській сфері не лише в межах школи та університету, а й у межах міста та області. Тому всім молодим людям, котрі бачать себе у даній сфері, бажаємо активніше долучатися до діяльності громадських організацій нашого краю і таким чином проявляти свою ініціативність та креативність і втілювати у життя свої ідеї.

Прес-служба АМоРе

Bookmark and Share