«Добре налагоджений контакт — запорука гарного зв’язку!»


Українську сторону представляли три організації: Профком студентів НТУУ «КПІ» на чолі з її головою Володимиром Мироновим, Студентська Рада Університету на чолі з головою Олександром Рощіним та Студентська Рада Студмістечка, що була представлена заступником голови СРС Андрієм Гаврушкевичем; з польської сторони — голова міжнародної комісії студентського самоврядування Варшавського технічного університету Пшемислав Корнатовський; з російської — голова профкому студентів Санк-Петербурзського державного політехнічного університету Савічев Костянтин.
Цей договір надає можливість студентам Вузів-побратимів обмінюватися делегаціями студентів, досвідом громадської роботи, організовувати спільні наукові, спортивно-культурні, а також оздоровчо-розважальні заходи. Наші студенти матимуть можливість брати участь у наукових конференціях та форумах, відпочивати на базах вишів-побратимів та ін.
До цієї події всі три політехніки йшли довгих 6 місяців. Але нарешті завдяки продуктивній діяльності профспілкових організацій трьох країн ця угода була укладена. Що ж далі? А далі наповнення цих угод залежить від активності профспілкових бюро студентів факультетів/інститутів та органів студентського самоврядування. Таким чином, це вже п’ята угода з міжнародного напрямку, яку профспілковий комітет студентів університету уклав цього року.
Але все з початку. У день приїзду до ВТУ студенти та співробітники вишу святкували день студента Варшавської політехніки, а саме 90-річчя з початку викладання в університеті польською мовою. На території політехніки відбувалося багато цікавих подій, серед яких виставка розробок студентів (робот, що грає в шашки, надшвидкий і надекономний транспортний засіб, марсохід чи ексклюзивний музикальний інструмент), відкриття макету коллайдера і презентація досягнень різних факультетів. Відкривав виставку ректор Варшавської Політехніки, почесний доктор НТУУ «КПІ» В.Курник.
Та найочікуванішою подією був конкурс Міс і Містер Варшавської політехніки. У холі головного корпусу, який перетворився на амфітеатр з кольоровими стінами і оркестром на сцені, відбулася найяскравіша подія того дня. Серця глядачів і журі підкорювали 19 красивих дівчат і 19 мужніх хлопців. До речі, в журі були запрошені Королева КПІ-2008 Логвинова Христина та Містер КПІ-2007 Салата Сергій. Переможниця отримала визнання в трьох номінаціях і 3 корони! І тепер варшавські красень і красуня приїдуть на конкурс Містер КПІ-2008 та Королева КПІ – 2008 до складу журі.
Далі свято продовжилося в студентському нічному клубі, де вже у неофіційній обстановці можна було поспілкуватися з колегами та учасниками свята. У клубі панувала невимушена і позитивна атмосфера.
Наступного ж дня на гостей польської столиці чекала цікава екскурсія древнім містом. Захоплююча архітектура, доброзичливі поляки і осіннє місто залишили теплі спогади про зустріч трьох університетів-побратимів на польській землі.
Якщо і ви бажаєте побувати у Пітері, Москві, Польщі і ще у безлічі цікавих міст, то приходьте до Профкому студентів КПІ і беріть активну участь у студентському житті університету.

Салата Сергій, студент КПІ

Фотографії з Варшавської Політехніки:
http://studprofkom.ntu-kpi.kiev.ua/foto/?id=133Bookmark and Share